GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 6237409
*
nr 623 7409
Terrin
+ kanna, Keramik
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2010
kl 17:25:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 09:54:35
1
100 kr
6/2 12:25:20
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna keramik serveringsskål terrin
-
5035 Terrin
Villeroy & boch. Höjd: 23cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:31
*
Terrin
Kondition: nagg
nr 623 7409
Terrin
+ kanna, Keramik
Kondition: nagg
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 09:54:35 | 1 | 100 kr |
6/2 12:25:20 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna keramik serveringsskål terrin
-
5035 Terrin
Villeroy & boch. Höjd: 23cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:31